PPUB „Solbud” Sp.zo.o. z siedzibą w Toruniu, ul. Włocławska 323b jest liczącym przedsiębiorstwem w zakresie robót budowlanych świadczonych na lokalnym rynku.

PPUB „Solbud” Sp.zo.o. jest firmą o dużych możliwościach organizacyjnych i wykonawczych, albowiem skupia nie tylko doświadczona, o wieloletnim stażu kadrę kierowniczą, ale również wysoko kwalifikowanych pracowników wykonawstwa, posiadających umiejętności szybkiego dostosowania zawodowych możliwości do najnowszych technik budowlanych.

Obecnie posiadamy 25-letnie doświadczenie w zakresie budownictwa kubaturowego, zarówno przemysłowego, usługowego jak i mieszkaniowego. Wykonujemy zarówno obiekty nowe w wersji „pod klucz”, jak również wycinki robót- w zależności od potrzeb inwestorów, a także adaptacje, modernizacje, rozbudowy i remonty istniejących budynków i budowli.

 

Firma rozpoczęła działalność 08.12.1987r. startując niemalże od zera bez zaplecza technicznego i socjalnego jej zarząd stworzył prężną, o ustalonej randze firmę zatrudniającą od 60 do 150 pracowników.

Do realizacji zleconych zadań PPUB „Solbud” Sp.zo.o. dysponuje własnym sprzętem budowlanym, w tym m.in.:

- samochody ciężarowe, osobowe, dźwigi, ładowarki, żurawie budowlane

- liczny sprzęt budowlany – sprężarki, młoty wyburzeniowe, wyciągarki, betoniarki, wibratory,, spawarki, zgrzewarki, zagęszczarki, szalunki.

 W przypadkach innych potrzeb dysponujemy praktycznie każdym sprzętem w ramach kooperacji z innymi firmami.