Firma Solbud Sp. z o.o. za swoją rzetelna prace otrzymała nagrody oraz wyróżnienia :

    - Obiekt Roku 2005-2006, ul. Bartkiewiczówny 87
    - Wyróżnienie za realizację bud. mieszkalnego. wielorodzinnego - 2005-2006 ul. Wiązowa 12,12a,14 –
    - Obiekt Roku 2007-2008, ul. Ścieżka Szkolna 6
    - Wyróżnienie w konkursie Obiekt Roku2007-2008, ul. Grudziądzka 31
    - Wyróżnienie w konkursie Obiekt Roku2007-2008, Centrum Motoryzacyjne Arpol

Wyróżnienie Diamenty Forbesa 2010r.
Nagroda dla najsilniejszych i najbardziej rozpoznawalnych marek biznesowych na rynku kujawsko-pomorskim.

Gazele Biznesu – X Edycja
Przynależność do elitarnego klubu Gazel Biznesu oznacza członkostwo w grupie najdynamiczniej rozwijających się firm. Nagroda przyznawana przez dziennik Puls Biznesu.

Gazela Biznesu 2008, 2009
Przynależność do elitarnego klubu Gazel Biznesu oznacza członkostwo w grupie najdynamiczniej rozwijających się firm. Nagroda przyznawana przez dziennik Puls Biznesu.

 

Referencja naszych partnerów:

image

Arpol

(...) Firma SOLBUD Sp. z o.o. sprostała naszym oczekiwaniom, prace zostały wykonane z należyta starannością, w sposób rzetelny i profesjonalny. Powyższe pozwala nam zarekomendować SOLBUD Sp. z o.o. jako profesjonalnego i wiarygodnego partnera."

 

image

GM DOM Sp. z o.o.

(...) "GM DOM Sp z o.o. rekomenduje firmę PPUB "Solbud" Sp. z o.o. jako solidną, wiarygodna, w pełni przygotowaną do kompleksowego wykonywania zadań remontowych i budowlanych.... Doświadczona kadra oraz potencjał techniczny i organizacyjny gwarantują wysoki poziom wykonywania usług.... PPUB "Solbud Sp. z o.o. jest godna polecenia przy realizacji zadań inwestycyjnych (...)"

 

image

Calor Developer Sp. z o.o.

(...) Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowe Budownictwa SOLBUD sp. z o.o. w Toruniu zrealizowało dla naszej firmy budynek biurowo-handlowy i wiatę o łącznej kubaturze 3.600 m3. ... Wszystkim potencjalnym inwestorom mozemy polecić PPUB Solbud jako solidnego realizatora odpowiedzialnych prac inwestycyjnych. (...)"

 

image

GM DOM Sp. z o.o.

(...) "Solbud Sp z o.o. z siedzibą w Toruniu wykonało w 2007 -2008 dla GM DOM Sp. z o.o. budynek mieszkalny wielorodzinny przy ul. Ścieżka Szkolna 6 (13 mieszkań o wysokim standardzie). Realizacja w trudnych warunkach i pod nadzorem konserwatorskim wymagała dużej wiedzy fachowej i organizacyjnej...W konkursie Prezydenta Miasta Torunia na "Obiekt Roku" za lata 2007 - 2008 budynek ten otrzymał główna nagrodę i tytuł Obiekt Roku(...)"

 

image

Nieruchomości Grabowscy

(...) "Nieruchomości Grabowscy" Sp. z o.o potwierdza, że firma PPUB "Solbud" z siedzibą w Toruniu przy ul. Włocławskiej 323 B, realizuje dla naszej Spółki budynek mieszkalny wielorodzinny w Toruniu, ul. Bartkiewiczówny 87... Możemy z pełnym przekonaniem polecić PPUB "solbud zp. z o.o. jako solidną i dobrze zorganizowaną firmę wykonawczą.(...)"

 

image

 Arpol

(...) Galeria AMC prz ul. Lelewela 33 w Toruniu dla firmy P.W. Arpol... Inwestycja została zrealizowana przez firmę SOLBUD w krótkim 10-miesięcznym terminie, co zasługuje na szczególne uznanie, biorąc pod uwagę stopień złożoności technicznej rozwiązań projektowych.(...)"

 

image

Nieruchomości Grabowscy

(...) PPUB Solbud Sp. z o.o., było głównym wykonawca robót budowlanych związanych z realizacją budynku mieszkalnego wielorodzinnego w Toruniu przy ul. Targowej 45... Wartośc inwestycji 3,6 mln zł. (...)"

 

image

Wojewódzki Urząd Ochrony Zabytków

(...) Wojewódzki Urząd Ochrony Zabytków, Kujawsko-Pomorski Wojewódzki Konserwator Zabytków... wykonawca prowadził prace remontowo-konserwatorskie przy pałacu w Przysieku Gmina Zławieś Wielka, wpisanym do rejestru zabytków... Informuje że prace prowadzone były zgodnie z zatwierdzonym projektem(...)"

 

image

Wojewódzki Urząd Ochrony Zabytków

(...) Kujawsko-Pomorski Wojewódzki Konserwator Zabytków zaświadcza, że PPUB Solbud Sp. z o.o. było wykonawcą prac remontowo-konserwatorskich poddasza oraz malowania całego obiektu, zabytkowej kamienicy przy ul. łaziennej 8 w Toruniu. (...)"

 

image

Nieruchomości Grabowscy

(...) Budynek przy u. Wiązowej 12-14 otrzymał wyróznienie w konkursie Prezydenta Miasta Torunia na "Obiekt Roku" za lata 2005-2006 w kategorii budownictwo mieszkaniowe. Wartość inwestycji wynosiła  2,5 mln zł.(...)"

 

image

Calor Sp. z o.o.

(...) udziela firmie Solbud referencji na kompleksowe wykonanie robót związanych z budową dwóch budynków wielorodzinnych. Budynki powstały przy ul. Mohna71 i przy ul. Bartkiewiczówny 94g Prace wykonano kompleksowo, terminowo oraz zgodnie ze sztuką budowlaną.(...)"

 

image

Grabowscy Nieruchomości

(...) Z ogromną radością przyjąłem wiadomość, że nasz realizowany wspólnie budynek mieszkalny przy ul. Bartkiewiczówny 87 w Toruniu otrzymał nagrodę Obiekt Roku 2005 - 2006. Wyróżnienie to, przyznawane co dwa lata w rankingu dużych i dobrych firm toruńskich, jest powodem naszej dumy i powinno być wiarą w poczucie naszej wartości.(...)"

 

image

Grabowscy Mrozowscy

(...)GM Dom sp. z o.o. udziela firmie Solbud referencji na kompleksowe wykonanie robut związanych z budowa budynku mieszkalnego wielorodzinnego "D" przy ul. Sobieskiego 26a/Podchorążych 13. Stwierdzam, że prace wykonano kompleksowo, terminowo oraz zgodnie ze sztuka budowlaną.(...)"

 

image

  Calor Sp z o. o.

(...) w okresie od czerwca 2007 roku do lutego 009 realizuje budynek mieszkalny wielorodzinny przy ul. Św. Józefa 72 c, jako Generalny Realizator Inwestycji. PPUB " Solbud" w/w budynek mieszkalny wykonuje sprawnie, terminowo przy bardzo dobrej jakości i organizacji robót. (...)"

 

image

Grabowscy Mrozowscy

(...)Stwierdzamy, że prace wykonano kompleksowo, terminowo oraz zgodnie ze sztuką budowlaną. Firma PPUB Solbud sp z o.o. jest Godna polecenia jako specjalistyczna firma dla tego rodzaju inwestycjii oraz solidny i odpowiedzialny partner do realizacji zadań budowlanych.(...)"

 

image

Grabowscy Mrozowscy

(...)Solbud Sp. z o.o. zrealizowało na przełomie 2007-2008 roku dla GM DOM Sp z o.o. stan wykończeniowy budynku mieszkalnego w Toruniu przy ul. Grudziądzkiej 31 Wartość inwestycji to 4,2 mln zł(...)"

 

image

Calor Developer Sp z o.o.

(...)Informujemy, że PPUB Solbud Sp. z o.o. zrealizowało kompleksowo, na nasze zlecenie w okresie od marca 2010 roku do czerwca 2011 roku budynek mieszkalny wielorodzinny przy ul. Podgórnej 68a-72a(...)"